Wolfie679
Wolfie679
02-02-2017
Mathematics
contestada
plzzzz help asap lost ten u gain it asap
Respuesta :
crazykid1
crazykid1
02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35
Answer Link
xphenomx
xphenomx
02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 12+ )
Otras preguntas
What is 0.75 as a fraction in simplist form
The net force acting on a 50 kg crate is 0 N. What is the crate's acceleration
Propane and oxygen react according to the equation: C₃H₈(g) + 5O₂(g) → 3CO₂(g) + 4H₂O(g). How many grams of water can be produced from the complete combustion o
Write in function form X+y=6..?
Randal answers 96 out of 120 questions correctly on a science exam. What percent of the questions did Randal answer correctly
THE EXPRESSION COT THETA/CSC THETA IS EQUAL TO?
which is longer 635 millimeters or 535 centimeters ?
Propane and oxygen react according to the equation: C₃H₈(g) + 5O₂(g) → 3CO₂(g) + 4H₂O(g). How many grams of water can be produced from the complete combustion o
A person sees a ball and kicks it, in part because of actions of the nervous system. Using the parts of the nervous system listed bellow, describe the path of n
What metric unit should i use to measure the mass of a monkey